Jupiter VMJupiter VMJupiter VMJupiter VMJupiter VM

Vítejte u nás

Radost z opravdového jídla…

Dovolte abychom Vás přivítali na našich stránkách a doufáme že Vás uvítáme osobně i u nás v restauraci či kavárně. Rozhodli jsme se pozvednout zašlou slávu starého dobrého "Jéčka" a Vaše spokojenost je pro nás to hlavní!

Restaurace a kavárna se nacházejí v samém centru města Velké Meziříčí. Oba, samostatně fungující podniky, se zaměřují na jasně srozumitelné a kvalitní produkty. V každém ročním období se snažíme dodržovat sezónní trendy nápojů a jídel.

Jsme rájem jídlaVaříme kvalitně a bez kompromisů. Každý den nám vozí čerstvé suroviny. Z nich naši kuchaři připravují fajnová jídla.

Specializujeme se na velký výběr vyzrálých steaku, ryby sladkovodní i mořské a velký výběr burgerů a pokrmů k pivu a vínu.

U nás si pochutnáte na úžasných šťavnatých hovězích steacích, na které používáme to nejkvalitnější maso.

Ještě jste neochutnali naše jedinečné burgery?
Budete ohromeni.... Již pohledem se zamilujete....
Vysoce vytříbená chuť burgerů je způsobena vyváženým poměrem čisté svaloviny a tuku. 100% maso je námi garantováno – žádné strojově oddělené maso, mouka, soja či jiné náhražky.

Kvalitu našich produktů bereme na vysokou váhu a zodpovědně pro vás vybíráme ty nejkvalitnější suroviny na českém trhu. Dodavatele potravin pečlivě vybíráme a podrobujeme pravidelným kontrolám, abychom zaručili, že našim hostům nabídneme vždy pouze tu nejvyšší očekávanou kvalitu surovin.

Na Vaší návštěvu se těší team Restaurace a Kavárny Jupiter.

Web Links: christian louboutin outlet - louboutin schoenen - christian louboutin